• Новак
JUSTZHANGPAN 2pc 160mm 90 степени L-Облик Помошни Стеги за Позиционирање Плочи Одредување Стеги Машини Алатки Десен Агол Владетел Агол Стеги

JUSTZHANGPAN 2pc 160mm 90 степени L-Облик Помошни Стеги за Позиционирање Плочи Одредување Стеги Машини Алатки

DEN 340.80

Достапност
Достапно за нарачка

Секој десен агол менгеме работник е прегледан и донесе доведе завртка затегнување тест.Оваа тела може да се користи за различни апликации, некои, но не ограничувајќи се на : занаети и проекти, инженеринг, дупчење, рамка и фото рамка одлуки, уметнички дела, кабинети и кабинетот на одлуки, па дури и метал рамки и заварување.Оваа тела е направен од високо-квалитетни материјали.Овој компактен тела има флексибилност и може да се користи за обликување, doweling, дупчење, кабинет подготовка, мебел за инсталација, итн.Висока издржливост и внимателно да се дизајнира за да се обезбеди долгорочна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат