• Новак
Кармин Складирање Кутија за Пакување Кутија,метла дрво spider нето метла

Кармин Складирање Кутија за Пакување Кутија,метла дрво spider нето метла

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Опремени со мали огледало внатре.Нека ви биде убава засекогаш, тоа е мора да се има за дома, вие никогаш не ќе го жалам со тоа.Може да обезбеди погодности за вашиот секојдневен живот.Напомена : Овој кармин складирање кутија ќе се мора да се има дома, вие никогаш не ќе го жалам со тоа.Ти ги убава цело време.Бренд : qfkj1-Направени од микрофибер кожа со различни модели испечатени на површината.Тоа може да се обезбеди погодности за вашиот секојдневен живот.4-Опремени со мали огледало внатре, ќе можете да лесно да се применуваат шминка во секое време, насекаде.Големина : 9.Материјал : Микрофибер кожа.Прилагодување : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени фотографии во производот.потребни за секојдневно патување.потребни за секојдневно патување.Компактен дизајн, лесно може да се стави во вашиот џеб или гласник торба, што го прави лесно за вас да го носат кога ќе излезе.Компактен дизајн, лесно може да се стави во вашиот џеб или гласник торба, што го прави полесно за вас да излезе и да се носат.Малото огледало внатре ви овозможува лесно да се применуваат шминка во секое време, насекаде.Употреба : На кармин складирање кутија може да се сместат цевка кармини, усна glosses, кредитни картички, итн.Дизајн : се направени од микрофибер кожа, печатени со различни модели на површината, и затворени со силна тока, која може ефикасно да се спречи кармин од лизгање off.Тоа е одличен подарок за вашата сопруга, девојка, и семејството.3-Може да се сместат цевка кармини, усна glosses, кредитни картички, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прашината на Четка во Собата Со Долга Рачка, Висока Пол Метла и Прашина Пан, Затворен и Отворен Градина, Семејството

Ефикасна Убедливо Четка и Пан Сет за Чистење во Домаќинството − Нема повеќе да има потреба да се наведн�

DEN 1520.40

YJFENG Долго се Справи со Метла, Убедливо Прашина Мека Не на Штета На Земјата Прашина-доказ Дрвена Рачка Ѕид-монтирани

★Метла : (се справи) и вистинско дрво, (наежвам) мека пластика ★Карактеристики : мека, не ќе штета на земј�

DEN 1879.20

Whisk Метла, Традиција Слама Метла Убедливо Остава Водоотпорен Носат-отпорни, Стабилна Структура Рачно Изработени

ДОБАР КВАЛИТЕТ Природни азија метла трева е главен материјал на овој whisk метла.Тоа е мека, лесна и издрж�

DEN 4838.88