• Новак
Вештачка Трева Четка Моќност Метла 43Cc 1.7 Hp Sweeper Косилка за Трева рачен Вештачка Трева Електрична Четка Тревник Sweeper Cleaning Tool

Вештачка Трева Четка Моќност Метла 43Cc 1.7 Hp Sweeper Косилка за Трева рачен Вештачка Трева Електрична Четка

DEN 7680.00

Достапност
Достапно за нарачка

★ГАРАНЦИЈА : 100% Пари Гаранција за враќање за грижете се-бесплатно купување. ★43 CC рачни страна-монтирани sweeper Најлон Четка Убедливо метла е добро за чистење на светлината остатоци како што се тешките лабава нечистотија, од тврди површини.Производ Description The 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прашината на Четка во Собата Со Долга Рачка, Висока Пол Метла и Прашина Пан, Затворен и Отворен Градина, Семејството

Ефикасна Убедливо Четка и Пан Сет за Чистење во Домаќинството − Нема повеќе да има потреба да се наведн�

DEN 1520.40

Nawati Агол Метла 62 инчен, Супер Долго и Широко Тешки-Должност Метла за Внатрешна Домашна Кујна Соба за Статистика

[Брз и Лесен за Расчистување]На Nawati тешки метла зголемување на големината на метла според потребите на к

DEN 383.52

YJFENG Долго се Справи со Метла, Убедливо Прашина Мека Не на Штета На Земјата Прашина-доказ Дрвена Рачка Ѕид-монтирани

★Метла : (се справи) и вистинско дрво, (наежвам) мека пластика ★Карактеристики : мека, не ќе штета на земј�

DEN 1879.20

Whisk Метла, Традиција Слама Метла Убедливо Остава Водоотпорен Носат-отпорни, Стабилна Структура Рачно Изработени

ДОБАР КВАЛИТЕТ Природни азија метла трева е главен материјал на овој whisk метла.Тоа е мека, лесна и издрж�

DEN 4838.88

Whisk Метла, Слама Метла Чисто Мазна Површина Мека Заштита на Животната средина Трајни мост Нема Статични Бамбус

ДОБАР КВАЛИТЕТ Природни азија метла трева е главен материјал на овој whisk метла.Тоа е мека, лесна и издрж�

DEN 2958.24