• Новак
SN Skennova - Едноставно Најдобар Азиски Тајландски Метла рачно изработени

SN Skennova - Едноставно Најдобар Азиски Тајландски Метла рачно изработени

DEN 1682.16

Достапност
Достапно за нарачка

100% ПРИРОДНА ТРЕВА МЕТЛА : Оваа Традиционална Трева Метла е 100% рачно изработени со Природна Трева добиени од Тајланд планините четири месеци една година од ноември до февруари.БАМБУС МЕТЛА РАЧКА : Нашите Природни Дрво Метла има Лесен, Удобен,Кратко и Цврсто Бамбус Везени Ткаени Најлон се Справи.Тоа е многу добро за убедливо коса во Салон Нечистотија и Прашина.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - 100% природни кокос лист метла за долготрајна употреба и ефективни премиум квалитет на кокос школка рака зафат.НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА - Погоден за убедливо сите ѓубре нечистотија за сите видови на хард подот и дрвени подни Патио Балкон Двор Гаража или бришење прашина бришење прашина било нечистотија и прашина во Ѕид или Плафон.НАПРАВЕНИ ВО ТАЈЛАНД : SKENNOVA Метла е производ рачно изработени од Тајланд.Сет од 3 Парчиња на чистење алатки 1 Парче на 40-инчен Азија Цветни Метла 1 Парче на 32-инчен Автентични Мулти-Површина Здрав Кокос Лист Метла 1 Парче на 17-инчни на Тајландски Прашина Четка Трева Метла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Nawati Агол Метла 62 инчен, Супер Долго и Широко Тешки-Должност Метла за Внатрешна Домашна Кујна Соба за Статистика

[Брз и Лесен за Расчистување]На Nawati тешки метла зголемување на големината на метла според потребите на к

DEN 383.52

YJFENG Долго се Справи со Метла, Убедливо Прашина Мека Не на Штета На Земјата Прашина-доказ Дрвена Рачка Ѕид-монтирани

★Метла : (се справи) и вистинско дрво, (наежвам) мека пластика ★Карактеристики : мека, не ќе штета на земј�

DEN 1879.20

Whisk Метла, Слама Метла Чисто Мазна Површина Мека Заштита на Животната средина Трајни мост Нема Статични Бамбус

ДОБАР КВАЛИТЕТ Природни азија метла трева е главен материјал на овој whisk метла.Тоа е мека, лесна и издрж�

DEN 2958.24

Whisk Метла, Традиција Слама Метла Убедливо Остава Водоотпорен Носат-отпорни, Стабилна Структура Рачно Изработени

ДОБАР КВАЛИТЕТ Природни азија метла трева е главен материјал на овој whisk метла.Тоа е мека, лесна и издрж�

DEN 4838.88

Прашината на Четка во Собата Со Долга Рачка, Висока Пол Метла и Прашина Пан, Затворен и Отворен Градина, Семејството

Ефикасна Убедливо Четка и Пан Сет за Чистење во Домаќинството − Нема повеќе да има потреба да се наведн�

DEN 1520.40