• Новак
Безбедна Чувствителни Непца Водоотпорен Протеза Лепило Цинк Бесплатно со Алое Вера & Смирна - Екстра Јаки 12 Часа Чекање - 1.4 оз (Пакување од 3)

Безбедна Чувствителни Непца Водоотпорен Протеза Лепило Цинк Бесплатно со Алое Вера & Смирна - Екстра Јаки 12

DEN 1984.80

Достапност
Достапно за нарачка

НОВА БЕЗБЕДНА ЧУВСТВО - Најдобро за нова протеза wearers и оние со чувствителни непца, само цинк-бесплатно, водоотпорен протеза лепило дека ветувањата до 12 часа на држење на моќта.Открие еден сосема нов и природни протеза чувство.Нема повеќе лизгање, лизгање или засрамувачки моменти.БЛАГОТВОРНО АЛОЕ ВЕРА & СМИРНА - Combats проблемите на заболување на иритација често се предизвикани од лошо фитинг протези.Ефикасно да ги елиминира се лизга и слајд, се спречува протези од триење од непцата.НАПРЕДНИ ВОДООТПОРЕН ЛЕПИЛО - екстремни сврзување ефект дека нашите лепило има не бара менување после јадење или пиење.МАЛКУ ОДИ ДОЛГ ПАТ - Само една апликација е потребно дневно да се одржи вкупно задржување и да се обезбеди целосна доверба.Поради неговата адхезивна енергија, нашите крем се нанесува повремено на протезата, па цевка може да трае долго време.Се сеќавам, малку оди долг пат, оваа сума ќе трае во текот на целиот ден и понудата треба да трае речиси два месеци.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА & БРЗ ЧИСТЕЊЕ - се Применуваат во утринските часови и не грижете се, сите денот, тоа е лесно.Започнете со сува протези и сува уста да се создаде добар бонд.Бидете сигурни да го користите Безбедна Протеза Чистење, како што е на само чистење на пазарот што може да се отстрани лепило додека чистење и дезинфекција во само пет минути.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

РК Коса 1B Боја Краток Боб Перики Бразилецот Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики за Црни Жени Пред Извлечен

1 B Природна боја на Човечка Коса, Перики ,без пролевање,не tangles,не lices,Може да биде Завиткан, Белена и Стил

DEN 2256.00