• Новак
YARDWE Бебе Поделени Керамичка Плоча Храна Јадење Патка Оддел Чинија Сад за Новородено Бебе Само Хранење Обука Материјали

YARDWE Бебе Поделени Керамичка Плоча Храна Јадење Патка Оддел Чинија Сад за Новородено Бебе Само Хранење Обука

DEN 681.36

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа доаѓа со прекрасна животни моделирање изглед, што е атрактивен за деца.добар материјал, со што се изедначи површината, лесен за чистење.Оваа храна плоча е направен од материјал, кој е издржлив и практични за трајна употреба.Оддел јадење структура, практично да се користи.Ова јадење може да се користи за торта, десерт, овошје и др.Опис Дали сте во потрага за една деликатна јадење храна за вашето дете?Нашиот оддел за храна плоча ќе бригантина повеќе да се забавуваат и погодност за вашето дете.Оваа деликатна храна плоча е направен од материјал, кој е издржлив и практични за трајна употреба.Тоа исто така ви дава мазна текстура.Тоа доаѓа со прекрасна животни моделирање изглед, што е атрактивен за деца.За јадење може да се користи за торта, салата, овошје и др.Карактеристики - Материјал : Керамика - Боја : Жолта.- Големина на : 26. 8x18cm.- Оваа храна плоча е направен од материјал, кој е издржлив и практични за трајна употреба.- Тоа доаѓа со прекрасна животни моделирање изглед, што е атрактивен за деца - Ова јадење може да се користи за торта, десерт, овошје, итн.- Оддел јадење структура, практична за употреба.- добар материјал, со што се изедначи површината, лесен за чистење.Пакет Вклучувајќи 1 x деца керамички сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат