• Новак
Тонг&HiN.Y Силикони Бебе Вшмукување Плоча,Не се Лизга,Силикони Поделени Плоча за Деца,Самостојно Хранење,Хранење Антена го Поставите Деца,Лесно Чистење,Вшмукување М?

Тонг&HiN.Y Силикони Бебе Вшмукување Плоча,Не се Лизга,Силикони Поделени Плоча за Деца,Самостојно Хранење,Хранење

DEN 594.48

Достапност
Достапно за нарачка

【Лесно-Лажичка Страни】2 поделени делови совршено дел & посебна храна. 【Лесно да се Носат и Чисти】 Нашите вшмукување плоча за деца може да се печете со топла сапуница вода или да се става во машина за миење садови.Издржливи и Трајни Мека, флексибилни, а сепак дебели и трајни. 【Пластовидно за лесно складирање】Овој колоритен, не се лизга деца плочи трае до минимален простор во вашата кујна благодарение на нивната способност да магацинот уредно на врвот на секоја друга.Отпорен на висока температура.Речиси И Невозможно Е Да Го Вклучите Над Неа.Микробранова, Фурна и Замрзнувач Безбедно - Силиконска можат да го издржат ниските и високите температури, лесно транзиција од фрижидерот или замрзнувачот за да се рерна или микробранова.Овие силиконски зафат јадења се, исто така, целосно лесно да се избрише чисти користење на сапун и топла вода, пред да се дозволи да се исуши. Брзо и Лесно да се Чисти машина за миење Садови безбедно, што го прави неверојатно брзи и едноставни за чистење.Водоотпорен Не Се Лизга.Може да се справи со големи количини на храна без закопчување.Можете да ги преземат за да ресторанот или до домот на вашето семејство и пријатели.【Нема повеќе Хаос】Бебе Силикони Јадење Силна Вшмукување Безбедно да Било Тешко, Рамна Површина, Одговара на Повеќето Висок Стол Фах Што го Прави Деца Не се Фрли Плочи Со Храна На Подот.Внимателен дизајн на оваа плоча се дава на возрасни како јадење искуство за бебиња да се меша своите оброк низ dividers.Донесе голем Ziplock торба, го намали и да се фрли во машина за миење садови кога ќе стигнам дома.Ја прави една огромна бебе туш подарок за нова родители!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат