• Новак
Cubilux USB C до Двојна Слушалки Splitter Компатибилен со 2021/2020/2018 iPad Про 11/12.9 iPad Воздухот 4 iPad 9 iPad Мини 6, Samsung S21/S20 Забелешка 20/10 Табот S7 S6, Тип C Двојно да се зголеми 3,5 мм Помошен

Cubilux USB C до Двојна Слушалки Splitter Компатибилен со 2021/2020/2018 iPad Про 11/12.9 iPad Воздухот 4 iPad

DEN 379.20

Достапност
Достапно за нарачка

Може да не бидете во можност за следење во реално време на репродукција додека снимате видеа од повеќето камера стан НЕ поддржува следи функцијата.Приклучок во TRRS Конектор - Аудио-Излез Only Support слушалки и слушалки. [Поддршка Во линија МИКРОФОН Samsung Галакси Забелешка 20/10, S21/S20 Ултра, S20 FE; Google Пиксели 5/4/3/2 XL; One Plus 9 Pro/9 R/8 T/8 Pro/7 T Pro/7; Мото Z3 Игра, Z2 Сила, Huawei P50/P40, Другар 40 Pro/30 Про, Zenfone, HTC, Sony, Oppo, Vivo и повеќе (ве Молиме проверете ја детали страница за повеќе компатибилни уреди).Одликувајќи се со џек за слушалки за зборување и слушање и џек за слушалки за слушање само, адаптер е идеален за ко-работа за време на on-line состаноци или класа.Поддршка На Линија Контрола На Јачина На Звук.Компактна Големина Лесно го Носат.Овој адаптер НЕ е компатибилен со 3-пол TRS микрофони или динамична серпентина микрофони. [Супериорен Аудио Перформанси] -вграден дигитален да аналоген конвертор поддржува максимална 96 KHz/24 земање мостри стапка и испорачува чист, јасен звук со ултра-ниска дисторзија и бучава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат