• Новак
Hopcd 2.4 G Безжична Игри Примачот за Xbox ЕДЕН КОМПЈУТЕР Gamepad Конвертор USB Безжичен Игри Контролер за Полнење

Hopcd 2.4 G Безжична Игри Примачот за Xbox ЕДЕН КОМПЈУТЕР Gamepad Конвертор USB Безжичен Игри Контролер за

DEN 950.40

Достапност
Достапно за нарачка

Пренослив, компактни димензии, мала тежина, мала големина, USB приклучок и да игра.Направени од високо-квалитетна ABS, со поголема сигурност и подолг живот.Безжична bluetooth конекција, стабилна транзиција, со високи перформанси.Погоден за Xbox Еден безжичен контролер.Професионална изработка, стабилни перформанси и висока сигурност.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Безжичните Gamepad Receiver Material : ABSColor : black Weight : Прибл. 32g Применливи модели : погоден за Xbox Една безжична controller Package Листа : 1 x Приемник Забелешка : Ако за Windows систем е рачно ажурира, тоа се уште не може да биде препознаен или нема вибрации, итн.Ова е проблем со вашиот компјутер систем.Ве молиме да го ажурирате за windows систем печ на вашиот компјутер.Можете да ги користите вклучени за windows update или употреба 360 и друг софтвер само за да бидете сигурни дека сите закрпи се применува, а потоа рестартирајте го компјутерот.For windows систем ќе конфигурирате далноводи од себе да го реши проблемот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат