• Новак
Оптички+6 ft HDMI М/М Кабел+РКА Аудио адаптер За Xbox360

Оптички+6 ft HDMI М/М Кабел+РКА Аудио адаптер За Xbox360

DEN 373.44

Достапност
Достапно за нарачка

Ценет Комбо Вклучува : 1 x РКА Аудио кабел / 1 x Оптички кабел / 1 x hdmi кабел. 100% Сосема Нов Објект.Тип : По пазарни / Генерички.Додаток Само.Играта не е вклучена.Се Здобијат Со 30 Ден Парите Назад Загарантирана.Компатибилен Со Microsoft : Xbox 360.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат