• Новак
Dreamalv Адаптер Педалот за гас се Справи со Sensator Педалот за гас Wii Движење Плус Адаптер Движење Плус Адаптер Педалот за гас Сензор за Wii Remote Controller Одличен Подарок

Dreamalv Адаптер Педалот за гас се Справи со Sensator Педалот за гас Wii Движење Плус Адаптер Движење Плус

DEN 1452.00

Достапност
Достапно за нарачка

Поврзете се на сензор за движење на Wii далечинскиот управувач за да се подобри точноста и подобрување на репродукцијата на контрола.Компатибилен со сите оригинални и трети лица далечинска контрола компатибилен игри.Овој производ е индукција педалот за гас користат со Wii далечинскиот управувач и Wii nunchuk.Тоа може да ја зголеми чувствителноста на далечинскиот управувач, кога играте игри, што го прави повеќе реални.Лесен за употреба.Кога играте игра, секогаш кога ќе се тресат рацете, контролорот може точно да се прикаже вашиот суптилни движења на екранот, што ќе се направи игра играч чувствуваат повеќе реални и да се чувствувате дека сте таму!.И ќе има се повеќе и повеќе игри, можете само да се координираат со акција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат