• Новак
AC-L200 AC Адаптер за Полнач Компатибилен Sony видео камера камери и видео камери DCR-SX40 DCR-SX41 DCR-SX44 DCR-SX45 SX60 SX63 SX65 SX83 SX85 DCR-CX190 HDR-CX210 HDR-CX220 CX330 CX380 CX390 CX625 CX230 CX675

AC-L200 AC Адаптер за Полнач Компатибилен Sony видео камера камери и видео камери DCR-SX40 DCR-SX41 DCR-SX44

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена : AC-L200 AC-L200 A AC-L200 B AC-L200 C AC-L200 D AC-L20 A AC-L20 B AC-L25 AC-L25 A AC-L25 B AC-L25 C.Апликација : AC адаптер за вашиот компактни камери и видео камери видео камера.Обезбедува континуирана моќ за продолжен видео пука,Идеален за употреба додека префрлување на видео снимката на компјутер.Предност : Компактен, лесен, и се наменети за патување;Направени од високо квалитетни пластични, бакарна жица и метални материјали.Веќе се достапни на препораките на FCC,CE итн Сертификација.Параметар : во Светот Влезен напон : AC 100~240 V, 50~60 Hz;Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V/A. 1.5 AC-L200 AC Адаптер за Полнач Компатибилен Sony видео камера камери и видео камери DCR-SX40 DCR-SX41 DCR-SX44 DCR-SX45 SX60 SX63 SX65 SX83 SX85 DCR-CX190 HDR-CX210 HDR-CX220 CX330 CX380 CX390 CX625 CX230 CX675. AAC-L200 AC Адаптер за Полнач за Sony HDR-CX210 HDR-CX220 HDR-CX330 HDR-CX380 HDR-CX390 HDR-CX625 видео камера камери и видео камери Спецификација : Влез : 100-240 V Излез : 8.4 1.5 V Боја : Црна Фрекфенција : 50 / 60 Hz Тежина : 320 g Состојба : Нова Доаѓа со 1 PCS Кабелот за Напојување (AU/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/САД, ќе бидат испратени база на превозот адреса) Со вграден безбедносни карактеристики.Краток спој заштита.Заштита од преоптоварување.

Спецификацијата

Input:
100-240V
Output:
8.4V 1.5A
Color:
Black
Frequency:
50/60 Hz
Weight:
320 g
Condition:
New
Comes with 1PCS Power Cord (AU/EU/UK/US, will be sent base on the shipping address) :
With built in safety features. :
Short circuit protection. :
Overload protection. :

Со стоката дадена додека купуваат