• Новак
Ајакс Научни Механички Фаза

Ајакс Научни Механички Фаза

DEN 696.24

Достапност
Достапно за нарачка

Механички фаза.Монтажни дипломирани машински фаза за микроскоп со посебен врвот контроли за X и Y оската.Ајакс Научни механички фаза.Монтажни дипломирани машински фаза за микроскоп со посебен врвот контроли за X и Y оската.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат