• Новак
135Pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Авто-Заклучување на Страната Ореви Најлон Вметнете Хексадецимален Locknuts Acorn Капа Ореви Страната LockNut Асортиман Комплет

135Pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Авто-Заклучување на Страната Ореви Најлон Вметнете Хексадецимален Locknuts

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени на 304 нерѓосувачки челик и најлон insert,добра хемиска отпорност,со висок квалитет, може да ја користите за долго време.На assortments содржи следните големини : Прирабница најлон вметнете хексадецимален заклучување ореви/најлон вметнете locknuts/acorn капа ореви : M5-20 Pcs,M6-15 Pcs,М8-10 Pcs.Сите мали делови се спакувани во проѕирна пластична кутија со прегради,кој е удобен за носење,чување или повторна употреба како резервната полнење.Acorn нут со купола покривање на крајот на орев, ги штити против ingress на вода или на други корозивни супстанции.На хексадецимален заклучување ореви со најлон insert, зголемено триење, отпорен на вртење и да спречите олабавување.Прирабница нут со широк страната на крајот како интегрирана, не-ротирачки за миење, под притисок на орев е дистрибуиран до фиксни делови, да се намали можноста на дел штета и да спречите олабавување.Идеален за појавување на завртки & појавување на завртки,машини,електричен апарат,електронски/компјутер,автомобил итн.Спецификација : Прирабница Орев/Најлон Вметнете Хексадецимален Locknuts-DIN985 Acorn Капа Ореви-DIN1587 Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик, од најлон Тежина : 513.5 g прибл.Пакет се Вклучени : Прирабница Орев : M5-20 Pcs M6-15 Pcs М8-10 Pcs Најлон Вметнете Хексадецимален Locknut : M5-20 Pcs M6-15 Pcs М8-10 Pcs Acorn Капа Орев : M5-20 Pcs M6-15 Pcs М8-10 Pcs Пакет Количина : 135 Pcs ЗАБЕЛЕШКИ : 1.BEFOR ПЛАЌАЊЕ-ве Молиме потврдете право големина и количина пред исплата и да им овозможи на неискористениот делови во комплетот(ако има), како бекап. 2.100% ЗАДОВОЛСТВО-ве Молиме да бидат слободни да контакт ако имаше проблеми со производи, или за време на употреба,и ќе добиете наплата,враќање или размена на услуги во секое време. 3.ДОЗВОЛЕНАТА ГРЕШКА-ве Молиме да се разгледа на производство на толеранција или manual за грешка при мерење(0.1-0.2 мм). 4.МАЛИ ДЕЛОВИ-ве Молиме, чувајте ги надвор од дофат на деца под 6 години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат