• Новак
Дувачкиот Acorn Орев, Никел Позлатен Заврши, Оценка 5, Десната Рака Теми, Класа 2B #8-32 Теми, 1-1/16 Ширина Низ Станови (Пакување од 100)

Дувачкиот Acorn Орев, Никел Позлатен Заврши, Оценка 5, Десната Рака Теми, Класа 2B 8-32 Теми, 1-1/16 Ширина

DEN 533.04

Достапност
Достапно за нарачка

Acorn орев има domed врвот кој го опфаќа изложени теми.Дувачкиот обезбедува отпорност на корозија и нуди топлинска и електрична спроводливост.Никел позлата, нуди дополнителна отпорност на корозија.Земја на потекло : Кина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат