• Новак
Keychain IC Card, Keychain лична Карта NFC Keychain Keychain 100 Компјутери Keychain Картичка Мали и Преносливо Сина ABS за Контрола на Пристап(IC Card)

Keychain IC Card, Keychain лична Карта NFC Keychain Keychain 100 Компјутери Keychain Картичка Мали и Преносливо

DEN 724.80

Достапност
Достапно за нарачка

Софистициран дизајн, стабилни перформанси, практично во употреба.Keychain ID/IC card) за пристап на системите за контрола.Мали и преносливо, лесен за ракување, без други алатки.Со високо-квалитетна ABS домување, цврсти и издржливи во употреба.Професионална изработка, висока точност и добра сигурност.Професионална изработка, висока точност и добра сигурност.Keychain ID/IC card) за пристап на системите за контрола.Со високо-квалитетна ABS домување, цврсти и издржливи во употреба.Мали и преносливо, лесен за ракување, без други алатки.Софистициран дизајн, стабилни перформанси, практично во употреба.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Blue
Optional Frequency:
ID
Working distance:
0-10 cm
Working temperature:
-25 ° C ~ + 75 ° C
Storage temperature:
-15 ° C ~ + 45 ° C
Multiple visits:
Yes
Anti-interference:
Yes
Packing:
PE bag
Package List:
100 x Keychain Cards :

Со стоката дадена додека купуваат

Дебела Картичка за Пристап, Близината Картичка за Пристап Широк Спектар на Апликации за Близина Вратата Контрола

【Висок Квалитет】На картичка за пристап е 100% сосема нов и висок квалитет 【10 Компјутери Запишување】На �

DEN 336.00

Вратата за Контрола на Пристап, Мала Јачина Отпечаток Контрола на Пристап Водоотпорен Опрема позадинско осветлување

[Контрола на пристап за Сертификација]контрола на Пристап автентикација е флексибилен и безбеден, подд�

DEN 4314.96