• Новак
Супер Напојување AC/DC 2 Amp Адаптер за полнење 2 Метри (6.5 стапки) Кабелот за Toshiba Бис 2 WT10, 2 Напишете WT10PE-A264 / Dell Место 8 Pro 5000 Серија ;8.1 10 10.1 Таблет MicroUSB Микро USB Ѕиден Приклу

Супер Напојување AC/DC 2 Amp Адаптер за полнење 2 Метри (6.5 стапки) Кабелот за Toshiba Бис 2 WT10, 2 Напишете

DEN 210.96

Достапност
Достапно за нарачка

ТЕКСТ : 110-220 V ИЗЛЕЗ : 5 V 2 A.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Не ми се допаѓа она што сте го купиле од нас?Ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.Испрати назад до нас за враќање на средствата.Без прашања праша.Ние стоиме зад нашите производи и сакате да бидете задоволни со вашата нарачка.ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Ако во било кој момент во текот на таа година на вашиот СПС производ има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да го замени за вас.Сите Супер Напојување производи се произведени и тестирани за да одговара или да надмине ОЕМ производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат