• Новак
TAIFU AC Адаптер за Полнач за HP VH240A 1KL30AA#ABA 1KL30AA#ABB 1KL30AT#АБУ 23.8 Full HD FHD IPS LCD заднинско Осветлување Следи TDK Живот на Рекорд TREK 360 A360 TPV ADPC1938EX Остри ЛЛ-S201A ЛЛ-P202V Моќ Вечерам

TAIFU AC Адаптер за Полнач за HP VH240A 1KL30AAABA 1KL30AAABB 1KL30ATАБУ 23.8 Full HD FHD IPS LCD заднинско

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

5" 20" 19 V Напојување на HP Следи 27f 24f 25f 20xi 22cwa 24m 23er 23es 27eb 32f vh240 24ea 27 25vx 27es C4 D33 AA#ABA, T4 Q59 AA, 22 CW, 22 XW, 23 XW, 23cw, 23tm, ДОПРЕТЕ E1 L11 AA#ABA, 23xi C3 Z94 AA#ABA, 24 XW, 24ea, 24ec, 24mh,25 CW, 25bw C3 Z96 AAADPC1945 IPS LED позадинско осветлување Full HD Дисплеј.1 A// Тестирани Единици.Компатибилен со : Кинеско-Американски Модел : SA142 A-19 U ITE; Купа Инкорпорирани Urawa Upower-2 G Upower2 G Upower 2 G, X11 X15 Капацитивни Екран Таблет КОМПЈУТЕР; Ролан SA142 A-19 U SA142 A19 U; TDK Живот на Рекорд TREK 360 A360 Bluetooth Времето Безжична Отпорни на Говорникот; TPV Електроника(Fujian) CO, LTD ADPC1938 EX L Остри ЛЛ-S201 A ЛЛ-S201 ЛЛ-P202 V ЛЛ-P202 20" Widescreen Мулти-Допир LED LCD Монитор LLS201 A LLS201 LLP202 V LLP202;.1 НА Компатибилност : Компатибилен 19 V HP Следи кабелот за напојување: HP 31.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат