• Новак
Нови AC Адаптер за Полнач Работи со palmOne SAC R3W005-500 Дланка Еден 163-5877A-НИ Zire 31

Нови AC Адаптер за Полнач Работи со palmOne SAC R3W005-500 Дланка Еден 163-5877A-НИ Zire 31

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Напојување..Специјалност,Услуга,Задоволување!.Сите производи се целосно тестирани ОЕМ противвредност, замена на делови , Во голема работна состојба.Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz. 30 дена гаранција за враќање на парите.Ние, исто така, брод вашата нарачка истиот или следниот ден ( процесирање на нарачката време варира)!Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми - ние сме тука да помогнеме! (Телефонска услуга е на располагање).НОВИ AC Адаптер за Полнач За palm One SAC R3 W005-500 Дланка Еден 163-5877 A-НИ Zire 31 AC адаптери произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат заштита карактеристики против неточни напон, краток спој, внатрешни прегревање. 100% компатибилност со оригиналниот.Ќе се фокусира на обезбедување на квалитет моќ производи и одлични услуги на клиентите , 30 Дена Гаранција за враќање на Пари,ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми - ние сме тука да помогнеме! (Телефонска услуга е на располагање).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат