• Новак
UpBright 15V AC/DC Адаптер за Мајчин Инструменти Maschine Mikro 21947 22550 MK2 Студио NI Traktor Kontrol Аудио 2 S2 MK2 MK3 S2MK2 S2 МК 2 HW Ултра Soundcard DJ Систем 9V-20V 1.2 A - 2A Напојување

UpBright 15V AC/DC Адаптер за Мајчин Инструменти Maschine Mikro 21947 22550 MK2 Студио NI Traktor Kontrol Аудио

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 15 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Мајчин Инструменти Maschine Mikro 21947 22550 MK2 Ритам Производство Студио ( Црна , Бела), Инструменти NI Traktor Kontrol Аудио 2 S2 MK2 MK3 S2 MK2 S2 MK3 S2 МК 2 3 HW Ултра Компактен DJ Soundcard DJ Систем Контролер 9-20 V 9 V - 20 V 9 VDC - 20 VDC DC15 V 1200m A 15 VDC 1.2 A - 2 A Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа ПСУ.Up Bright Нова Глобална 15 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Мајчин Инструменти Maschine Mikro 21947 22550 MK2 Ритам Производство Студио ( Црна , Бела), Инструменти NI Traktor Kontrol Аудио 2 S2 MK2 MK3 S2 MK2 S2 MK3 S2 МК 2 3 HW Ултра Компактен DJ Soundcard DJ Систем Контролер 9-20 V 9 V - 20 V 9 VDC - 20 VDC DC15 V 1200m A 15 VDC 1.2 A - 2 A Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Полначот Мрежа ПСУ CECCCROHS 120-240.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат