• Новак
НИ AC Адаптер Моќ Конектор за Брат P-Допир H-105 PT-80 Етикета Создателот

НИ AC Адаптер Моќ Конектор за Брат P-Допир H-105 PT-80 Етикета Создателот

DEN 648.00

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификација : 100% Сосема нов 100 V - 240 V AC да DC Адаптер Полначот Користете Висок квалитет IC верзија .Краток спој заштита .Заштита од преоптоварување .Анти-притискање.LED индикаторот за Полнење Текст : 100 V-240 V 50/60 Hz Кабел Должина : 100 CM/3ft Боја : Црна Пакет вклучува : 1 x Адаптер.Ве молиме Имајте во предвид : Ако ви е потребен огромен квантитет, контактирајте со нас за да добиете повеќе конкурентна понуда.Превозот : се Испраќаат во рок од 1 работен дена откако плаќање во готово.Брод преку USPS 1 класа пошта со Следење на Број,2 до 5 дена за да стигне до вас.Наплата и Гарантира : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите 180 Дена - Слободна Размена ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или грижи,ние ќе го реши тоа додека не се задоволи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат