• Новак
Нови AC Адаптер за Кобра CA 45 C B CA45C CA45B Батерија Полнач Кабелот за Напојување

Нови AC Адаптер за Кобра CA 45 C B CA45C CA45B Батерија Полнач Кабелот за Напојување

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Ѕид Моќ Конектор за (не-ОЕМ).Текст : 100 V-240 V AC; одлични за replacemnt или патување назад.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ осигурач за брзо полнење и над задолжен заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.LGM AC адаптери се тестирани и се дизајнирани да ги задоволат моќ потребите на вашиот уред.Овој адаптер AC конвертира во DC моќност се бара од страна на вашиот уред.Оваа понуда ви овозможува да работат на вашиот уред или да наплатат своите батеријата од електрична енергија места.LGM Адаптери се подвижен извор на енергија за кога вашиот надвор, дома или канцеларија.Овој адаптер е потврдена и тестирани за да се обезбеди тоа ќе работи со вашиот уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат