машина завртки - Savetheeastfork.org

машина завртки - Savetheeastfork.org

машина завртки - Savetheeastfork.org

Uxcell M3x5mm Машина Хексадецимален Завртки Штекер Круг Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки

DEN 186.96
Оценка:

Модел : M3x5mm ; Завртка Должина : 5mm / 0.2"; Теренот : 0.5 mm / 0.02" ; Завртка Главата Кол : 6mm / 0.24"; Внатрешните Хекса�

Челик Пан Глава на Машина со Завртки, Пан Машина Завртки Fastener Погодно Тесни за Статистика Опрема за Индустрија(M410)

DEN 252.00
Оценка:

Забелешка : ве Молиме забележете дека иако се должи на тенки примена на овие навртки, можно е дека слој м�

Станот Точка Завртка, Лесен За Користење, и да ја Поправите Објекти Стабилни Перформанси Нерѓосувачки Челик

DEN 282.96
Оценка:

【Нерѓосувачки Челик Материјал】Рамен Точка Завртка со Користење на високо квалитетни нерѓосувачки че�

фишер СОС Кутија со Проширување Dowels S Универзални Dowels ФУ – за бројни Градежни Материјали и Многу Апликации,

DEN 880.80
Оценка:

Производителот гаранција може да не се применува.Практична кутија : направен од висококвалитет и влија�

Bettomshin М2.5 X 16mm Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки

DEN 165.84
Оценка:

【Димензии】 Модел : М2.5 x 16mm; Завртка Должина : 16mm / 0.63"; Теренот : 0.45 mm / 0.02"; Завртка Главата Кол : 5mm / 0.2" 【М�

UIZSDIUZ Завртка Црна Челик Филипс Крстот Круг Пан Главата со Подлога Завртка Метрички Навој Компјутер Метална

DEN 336.00
Оценка:

Корозија и ' рѓа отпор, издржливи.Големината и количината може да биде избран од себе за подобро да одгов

Uxcell M8x25mm Филипс Глава на Машина Завртки Цинк Позлатен Крст Завртка Кожа сврзувачки елементи Завртки за

DEN 203.76
Оценка:

[ЗАВРТКИ ДЕКА МОЖЕ да ЗАВИСИ] : ) Нашиот Филипс Глава на Машина Завртки се многу силни и големи се и за вна�

OUMIFA Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Копчето Круг Глава Шест Лобус Завртка Копчето Главата Подесувате

DEN 960.00
Оценка:

На шрафовите не се лесно да се оштети, се посилни, и да имаме подолг живот.Тема дизајн е усвоен за да се об