Smartwatches - Savetheeastfork.org

Smartwatches - Savetheeastfork.org

Smartwatches - Savetheeastfork.org

AMLILY Smart Watch Механички Види Долго Чекање Водоотпорен отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор Фитнес

DEN 1007.76
Оценка:

96инчен голем екран, поддршка за Bluetooth 4.Батерија : battery Type : литиум полимер battery Battery капацитет : 100m Ah Smart на ч

Паметни Часовници за Жени отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот Притисок Повик Порака Потсетник Спорт Режими

DEN 1651.20
Оценка:

"Добредојдовте на нашиот mall Happy шопинг!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакува

Мажите Smart Watch Отворено Спортски Дигитален часовник Водоотпорен Воена рачен часовник со Компас Стоперката

DEN 479.76
Оценка:

Барометар ( воздушен притисок тренд табела) 3 Worldtime функции (летното сметање на времето прекинувач автом�

КООРДИНАТОР T1 S Smart Watch Мажи Жени Спортски Smartwatch отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Следење Водоотпорен

DEN 624.00
Оценка:

Поддршка IOS 8.4 или погоре : Андроид 4.4 или погоре.Професионален 24 ЧАСА континуирана отчукувањата на срцет

Smart Watch, Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Монитор, Водоотпорен Здравје, Спиење Мониторинг, отчукувањата

DEN 1737.60
Оценка:

fitne1 smart watch : Компатибилен со повеќето паметни телефони над i OS 8.0 и Android 4.4 Преземете и инсталирате бесплат